خرید لباس ، شاید همیشه یکی از مشکل ترین خریدهایی است که افراد انجام می دهند. زیرا خرید لباس مستلزم توجه به نکاتی است، که اگر به آن ها توجه نکنیم ممکن است، پس از خرید لباس پشیمان شویم. به همین دلیل ما بر آن شدیم تا نکاتی را درباره ی خرید لباس برای شما بازگو کنیم، تا شما بتوانید بدون هیچ دغدغه و مشکلی لباس متناسب با سلیقه ی خود را خریداری نمایید.در ابتدا باید بگوییم که، اگر شما فردی هستید که لباس خود را مرتب می شویید و به شستشوی لباس اهمیت می دهید، باید دقت داشته باشید که لباسی را انتخاب کنید که الیاف آن در هنگام شستشو آسیب نبیند و یا رنگ لباس هنگام شستن از الیاف جدا نشود و در اصطلاح رنگ ندهد. زمانی که لباسی در حین شستشو رنگ می دهد، یعنی الیاف مناسبی در آن به کار نرفته است.

نکته ی بعدی که باید آن توجه نمود این است که، اگر شما به دنبال لباسی هستید که می خواهید مدت زمان زیادی در روز آن را به تن کنید، باید روی جنس پارچه تمرکز داشته باشید تا لباسی نخرید که دائم چروک شود و نیاز به اتو داشته باشد.

همیشه قبل از خرید لباس سعی کنید آن را پرو کنید و از خرید لباسی که قابل پرو نیست، خودداری نمایید. زیرا ممکن است اگر لباسی را بدون پرو بخرید، زمانی که آن لباس را می پوشید لباس در بدنتان به زیبایی جلوه نکند.

هرگز لباس تکراری نخرید. تا کمد لباس هایتان سرشار از رنگ و مدل های متنوع باشد.

هنگام خرید لباس سعی کنید زمانی که لباس را پرو می کنید کمی راه بروید و یا دستهای خود را تکان دهید و یا اگر شلوار پوشیده اید در آن بنشینید تا مطمئن شوید لباس تنگ یا گشاد نیست.

اگر وسایل تزئینی در لباس به کار رفته دقت کنید که، تمام آن ها سالم باشد تا هنگامی که لباس را خریدید و به منزل بردید دیگر احتیاجی به تعویض نداشته باشد.


شاید لباس هایی در کمد شما باشند که آنها را فراموش کرده اید و از دیدنشان متعجب شده باشید!
همچنین زمان های مشخصی از سال را برای خرید انتخاب کنید.
تا از هزینه های اضافی برای لباس هایی که احتیاج ندارید جلوگیری کنید.
در این صورت از شلوغی فروشگاه ها دوری میکنید
استفاده از کارت های اعتباری باعث میشود کنترل میزان خرید و مقدار پولی که خرج می کنید از دستتان خارج شود.

اگر لباس هایی در کمد خود دارید که دیگر آنها را نمی پوشید می توانید به فکر فروش آنها باشید.

برای مثال اگر قصد انتخاب یک کت و شلوار به عنوان لباسی برای محیط کار دارید انتخابی داشته باشید که ماندگار باشد کمی هزینه بیشتر برای یک لباس مناسب که زیاد می پوشید بهتر از عوض کردن و خرید مجدد است.

معمولا این گونه لباس ها در نگاه اول چشم خریدار را متوجه خود می کند. اما خیلی زود در کمد خریدار بدون استفاده می شود

خرید لباس

مانتو فرم شیک

Related Posts

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up