چه رنگی برای طراحی مانتو فرم اداری مناسب است؟

چه رنگی برای طراحی مانتو فرم اداری مناسب است؟

همانطور که می دانید در سازمانها و ادارات دولتی و خصوصی از انواع لباس فرم اداری استفاده می شود و در ایران نیز برای کارمندان خانم از مانتو اداری استفاده می شود.

برای طراحی مانتو فرم اداری می بایست به نکات خاصی توجه داشت تا بتوان ارتباط خوب و مناسبی را با برند سازمانی برقرار کرد. منظور از ارتباط مانتو اداری با برند این است که حتما می بایست به طراحی لوگوی شرکت و ترکیب رنگ آن دقت شود و اگر آن سازمان در برندسازی خود از رنگ خاصی استفاده می کند، حتما باید در طراحی مانتو فرم سازمانی نیز از همان ترکیب رنگ استفاده شود.

بنابراین یکی از مهمترین مسائلی که باید در رابطه با طراحی مانتو فرم اداری رعایت شود، رنگ پارچه آن است، که می تواند به صورت یک دست از یک رنگ خاص برای طراحی مانتو فرم شرکتی استفاده شود و یا اینکه از چند رنگ می توان بهره برد. البته برخی از طراحان با ترکیب رنگ شال و روسری با مانتو اداری اقدام به تولید لباس فرم سازمانی می کنند که این نوع طراحی در حال حاضر بسیار مورد توجه آژانس های هواپیمایی برای تولید مانتو فرم آژانس هواپیمایی قرار گرفته است.

اما سوال مهم این است که چه رنگی برای مانتو فرم اداری مناسب است و به طور کلی از چه رنگی برای طراحی و تولید مانتو اداری نباید استفاده شود.

در نظرسنجی انجام شده در سال ۲۰۱۷ بدترین رنگ هایی که می توان در طراحی و تولید مانتو فرم شرکتی و سازمانی استفاده شود، رنگ های قرمز تیره به صورت یک دست، قهوه ای تیره، سبز یشمی و فیروزه ای است. یعنی اگر از این رنگ ها برای طراحی مانتو فرم اداری استفاده شود هرگز جلوه و زیبایی لازم را پیدا نخواهد کرد و به عنوان یک لباس فرم شرکتی نمی تواند کاربردی داشته باشد.

مانتو فرم آرافرم

اما حتما می خواهید بدانید که بهترین رنگ ها برای طراحی مانتو فرم اداری چه رنگ هایی است. همانطور که بارها و بارها در شرکتها و سازمانهای مختلف مشاهده کرده اید، رنگ سورمه ای یکی از پرکاربردترین و مناسب ترین رنگی است که می توان برای طراحی مانتو اداری استفاده شود.

معمولا در شرکت های آژانس هواپیمایی از رنگ سورمه ای به همراه خرج کار رنگ قرمز و یا آبی روشن استفاده می شود. البته همانطور که در ابتدای این مقاله به ان اشاره کردیم، برای طراحی لباس فرم اداری می بایست به نوع کار و فعالیت شرکت و رنگ لوگوی سازمان نیز توجه خاص داشت.

نکته مهمی که در انتهای این مطلب لازم میدانم که به آن اشاره کنم این است که بعد از طراحی مانتو فرم اداری نیاز به ست کردن مانتو اداری با شلوار اداری هست. بدین معنی که باید از ترکیبی در طراحی مانتو سازمانی با شلوار سازمانی استفاده شود که زیبا به نظر بیاید. معمولا برای اینکه لباس فرم سازمانی که از مانتو و شلوار اداری تشکیل شده است جلوه خوبی داشته باشد، از یک رنگ برای طراحی آنها استفاده می شود. و یا اینکه در یک طیف رنگی قرار خواهند گرفت.

به طور مثال برای طراحی مانتو اداری می توان از رنگ سورمه ای استفاده کرد و شلوار اداری را با رنگ آبی تیره طراحی کرد که نتیجه آن ترکیب خوبی از سورمه ای و آبی در یک نگاه خواهد شد. البته در بسیاری از شرکتها و سازمانها هم مانتو اداری و هم شلوار اداری را از یک رنگ طراحی و تولید می کنند. یعنی هم مانتو فرم و هم شلوار فرم اداری از رنگ سورمه ای و یا آبی خواهد بود. اما هرگز از مانتو اداری آبی و شلوار قرمز استفاده نمی شود. در کنار مانتو فرم سازمانی و شلوار سازمانی می توان رنگ کفش را نیز در نظر گرفت. به طور معمول از رنگ مشکی برای کفش اداری استفاده می شود.

مانتو اداری آرافرم

آرا فرم تولید کننده مانتو شلوار اداری و لباس یونیفرم طی ۱۵ سال فعالیت مستمر در طراحی و تولید مانتو فرم آرافرم و لباس اداری آرافرم و انواع لباس فرم اداری با استفاده از کادری مجرب و توانمند در بخش خدمات به مشتریان توانسته به جهت نوع سرویس دهی از مشاوره، طراحی، سایزگیری، برشکاری و دوخت به استاندارد های مطلوبی برسد و رضایت و آرامش خاطر را برای مشتریان به ارمغان بیاورد.

این شرکت در طی این دوران و با تولید مانتو فرم و لباس اداری و با برند مانتو اداری آرافرم توانسته با بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی، سازمان ها، آژانس ها، خطوط هوایی و زمینی و دریایی، بانک و بیمه ها به صورت مستقیم هرساله همکاری نماید. برخی از شرکتهایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم به شرح زیر است:
بیمارستان ها: بیمارستان بهمن، بیمارستان چشم پزشکی نگاه، بیمارستان تریتا، بیمارستان نفت ماهشهر، بیمارستان کسری، بیمارستان ایرانمهر، بیمارستان مهر مشهد، بیمارستان جم، بیمارستان خاتم الانبیاء، بیمارستان خانواده اصفهان، بیمارستان عرفان، بیمارستان ارتش
شرکت های هواپیمایی: هواپیمای ماهان، هواپیمای زاگرس، هواپیمای نفت، هواپیمای قشم، هواپیمای کارون، هواپیمای کیش، هواپیمای معراج
بانک ها: بانک صادرات، بانک ملت، بانک ایران زمین، بانک دی
شرکت های خودرویی: پارس خودرو، سایپا، شرکت تعاونی ایران خودرو، شرکت ایران خودرو
شرکت های پتروشیمی: پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی مرجان، پتروشیمی جم، پتروشیمی شازند، شرکت نفت عسلویه

لباس فرم اداری, لباس فرم سازمانی, لباس فرم شرکتی, مانتو اداری, مانتو اداری آرافرم, مانتو فرم آرافرم, مانتو فرم اداری, مانتو فرم شیک

Related Posts

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up