مانتو هواپیمایی

مانتو هواپیمایی

شرکت آرافرم طراح و تولید کننده مانتو هواپیمایی است که یکی از پرطرفدارترین تولیدکنندگان مانتو فرم اداری و لباس فرم اداری محسوب می شود.

این شرکت با بیش از پانزده سال سابقه همکاری با ارگان ها و سازمان های مختلف دولتی و خصوصی و با استفاده از متخصصین مجرب می تواند شما را در رسیدن به اهداف مورد نظرتان برای داشتن سازمانی با پرستیژ کاری بالا یاری رساند.

آرافرم تولید کننده و طراح مانتو و شلوارهای اداری برای آژانس های هواپیمایی و شرکت های هواپیمایی میباشد توجه داشته باشید که لباس فرم نه تنها شخصیت شماست بلکه منزلت و شان شرکتی که در آن مشغول به کار هستید نیز میباشد

یونیفرم برای آژانس های هواپیمایی و مسافرتی بیشتر از رنگهای تیره استفاده میشود بطور مثال: آبی نفتی، سرمه ای، قهوه‌ای تیره، ذغالی با پارچه های ساده می باشد

آرافرم آماده عقد قرارداد با تمام شرکتهای دولتی و خصوصی،سازمانها،دانشگاه ها،مدارس ها،آژانس هواپیمایی و مسافرتی و غیره می باشد.

از جمله شرکت هایی که افتخار همکاری با آنها را در طراحی، تولید و ارائه مانتو هواپیمایی را داشتیم می توان به شرکت های هواپیمایی مانند: (هواپیمای ماهان، هواپیمای زاگرس، هواپیمای نفت، هواپیمای قشم، هواپیمای کارون، هواپیمای کیش، هواپیمای معراج) و آژانس های هواپیمایی مانند: (پر ستاره، دلتابان، الی گشت، گشت نوید، تچرا، آهوان، نیکاگشت و ….) اشاره کرد.

مانتو هواپیمایی

keyboard_arrow_up