سوالات متداول

به صورت کلی برای خرید مانتو و شلوار اداری تابستانی باید به چند نکته مهم توجه نمود که در وهله اول باید به جنس پارچه دقت نمایید تا از الیاف طبیعی و سبک تهیه شده باشد تا حس راحتی و خنکی بیشتری را برایتان ایجاد نماید همچنین استفاده از پارچه هایی با رنگ های روشن به سبب انعکاس بیشتر نور خورشید را نباید فراموش کرد که میتوان به پارچه هایی همچون قیونا, گزل و… اشاره کرد.

پارچه هایی برای مانتو و شلوارهای زنانه استفاده میشوند که لطافت بیشتری نسبت به یونیفرم آقایان داشته باشد, از این جهت پارچه های متنوعی در بازار موجود میباشد اما دو جنس فاستونی و کرپ بیش از همه برای مانتو و شلوار اداری بانوان استفاده میگردد.

پارچه هایی که برای کت و شلوار مردانه استفاده می شود که دوام و استحکام و ایستایی بهتری را داشته باشند که رایج ترین پارچه جامعه مطهری 50/45 میباشد که دارای همه مشخصات ذکر شده است.

برای دوخت مقنعه از دو جنس کرپ حریر و بروجرد استفاده می شود, کرپ حریر نسبت به بروجرد حالت ریزشی بیشتری دارد و نازک تر از بروجرد میباشد اما از لحاظ قیمت پارچه بروجرد ارزان تر از کرپ حریر می باشدو برای کروات های تزئینی بیشتر از پارچه های ساتن عاشقی استفاده میشود.

توصیه ما به شما خشکشویی میباشد تا بتوانید سال ها از یونیفرم های خود استفاده کنید اما اگر امکان این کار وجود ندارد میتوانید با آب سرد یا ماشین و یا بصورت دستی با صابون یا شامپو بشویید, همچنین بهترین روش اتو برای لباس فرم اینست که لباس را پشت رو اتو نمایید تا برق اتو روی لباس نیوفتد.

keyboard_arrow_up